Aktivitetsleke for hunder og hundevalper som fylles med godbiter eller mat. Godbitene faller ut av hullene når hunden dytter på aktivitetssylinderen. Sylinderen er lett å rengjøre. Trixie Dog Activity Snack Roll Plastic/Natural Rubber.
Aktivitetsleke for hunder og valper som kan fylles med godbiter eller mat. Godbitene faller ut av hullene når hunden ruller aktivitetssylinderen. Rullen er enkel å rengjøre. Trixie Dog Activity Snack Roll i plast/naturgummi.
Hva synes andre kunder
Hundene elsker konseptet, og leken fungerer godt som en morsom variasjon i hverdagen. Dessverre er mange kunder bekymret for holdbarheten – lokket og gummien kan bites i stykker raskt, og løse biter kan være en fare for hunden. Et hardere materiale ville gjort dette til en langt bedre leke.
AI-generert oppsummering av kundeanmeldelser
Garanti
Garantien på hundelekene gjelder kun hvis det er en produksjonsfeil, ikke hvis hunden har bitt i stykker leketøyet.