Vetocanis Anti-parasitt Spray Katt er en praktisk spray for katter som bidrar til å holde lopper, flått og mygg unna. Sprayen brukes direkte på pelsen og er egnet som et praktisk alternativ for regelmessig bruk i perioder når parasitter er mer vanlige.
Formelen inneholder planteekstrakt fra margosa, også kjent som neem, og er egnet for katteeiere som ønsker et plantebasert alternativ for pelspleie og beskyttelse.
Sprayen påføres direkte på kattens pels i henhold til instruksjonene på emballasjen. Produktet er enkelt å bruke både hjemme og i perioder når katten tilbringer mer tid utendørs. For best resultat bør sprayen fordeles jevnt over pelsen, og unngå området rundt øyne og nese.
Den praktiske flasken gjør det enkelt å justere mengden i henhold til kattens størrelse og pelslengde.
Produktet inneholder margosaekstrakt, også kjent som neem, som er en ingrediens av planteopprinnelse. Formelen er utviklet for å holde uønskede parasitter unna kattens pels.
Mange katteeiere setter pris på at sprayformatet gjør produktet enkelt å bruke mellom behandlinger med andre antiparasittprodukter. Flere beskriver sprayen som "lett å påføre" og synes at flasken varer lenge. Det plantebaserte innholdet verdsettes også av kunder som foretrekker produkter med ingredienser av planteopprinnelse.
Dette er et biocidprodukt og bør brukes med forsiktighet. Les alltid etiketten, produktinformasjonen og bruksanvisningen før bruk. Unngå kontakt med kattens øyne, nese og munn.
Sprayen bidrar til å holde lopper, flått og mygg unna kattens pels.
Produktet sprayes direkte på pelsen i henhold til instruksjonene på emballasjen.
Produktet er utviklet for regelmessig bruk i henhold til instruksjonene.
Sprayen inneholder planteekstrakt fra margosa, også kjent som neem.
Pakken inneholder 250 ml spray.
Artikkelnummer
Kategori
Varemerke
Produsentens artikkelnummer
Størrelse
EAN nummer
Laveste salgspris for dette produktet de siste 30 dagene er 119 kr